مشاوره، برنامه‌ریزی و اجرا برای کسب‌وکار آموزشی

بهترین ایده‌ها تا زمانی که به مرحله اجرا نرسند نتایج آن در کسب‌وکارمان دیده نخواهند شد. شما نیاز به یک مشاور دارید که شرایط شما را بررسی و تحلیل کند و با توجه به شرایط شما در هر مرحله بهترین توصیه و نسخه را ارائه بدهد.

در خلال آموزش‌هایی که دیدم، مشاوره‌هایی که ارائه دادم و پروژه‌هایی که انجام دادم همه دغدغه‌های شما در زمینه راه‌اندازی و رشد یک کسب‌وکار آموزشی را بررسی کردم و با آن‌ها سروکار داشتم. با همه علم، بینش و تجربه حاصل شده در چند سال فعالیتم، به شما مدرس‌ها در زمینه راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار کمک می‌کنم. 

ارائه استراتژی و تحلیل کسب‌وکار شما در بستر آفلاین و آنلاین از جمله مهم‌ترین و البته پراستقبال‌ترین موارد درخواستی شما مدرس‌ها است که به این موارد هم به خوبی پرداخته‌ایم.

معرفی کامل خودم و مدرس‌یار و این که چرا و چطور می‌توانم به شما کمک کنم را می‌توانید از این صفحه بخوانید.

برنامه ریزی و اجرا

جلسات مشاوره آنلاین

برای استفاده بهینه از زمان، جلسه از طریق بستر آنلاین فراهم خواهد شد. به صورت آنلاین در زمان تعیین شده با همان سطح خدمات جلسه حضوری در خدمتتان هستیم و همچنین فیلم و صوت جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد. تا جای ممکن به زمان پیشنهادی شما برای برگزاری جلسه توجه می‌شود.

جلسه مشاوره

  • ارائه برنامه، و ایده‌های اجرایی و پاسخ به سوالات شما 
  • ارائه فرم‌ها و پرسشنامه‌های مربوط، قبل از برگزاری هر جلسه به منظور اثرگذاری بیشتر
  • برگزاری جلسه به صورت آنلاین (غیر حضوری) برای احترام به وقت باارزش شما
  • دریافت فایل صوتی و چک‌لیست اقدام‌ها برای هر جلسه
جلسات مشاوره آنلاین

درخواست جلسه مشاوره

دستاوردهای شما از جلسات مشاوره

آیکن سکه

جلوگیری از‌ هدر‌ رفتن بودجه

تجربه‌ تعداد زیادی مشاوره و کار اجرایی در کنار شماست تا جلوی هزینه‌های بیهوده را بگیرد.

آیکن تصمیم‌گیری

تصمیم‌گیری بهتر

پراکندگی گزینه‌های انتخابی شما را کمتر می‌کنیم تا راحت‌تر و سریعتر بتوانید تصمیم‌ نهایی را بگیرید.

آیکون ایده

دریافت ایده‌های عالی

ارائه ایده‌های کاربردی که به صورت شفاف و با جزییات اجرایی برای پیاده‌سازی برای شما شرح داده خواهد.

پاسخِ سوالات احتمالی خود را در این قسمت مشاهده کنید

این که برای هر نوع نیاز و دغدغه شما به یک صورت واحد و تکراری، پاسخی داشته باشیم، کاری غیرحرفه‌ای و اشتباه است. مثل این است که برای درمان هر نوع بیماری و نارسایی از ترکیب چای و نبات استفاده کنید. با توجه به نوع نیاز شما و چالش‌هایی که با آن مواجه هستید، در جلسه مشاوره با آمادگی کامل برای پاسخ به همان مسائل حضور خواهم یافت. از این رو تعداد جلسات و جزییات جلسه مشاوره متغیر است و با بررسی شرایط و خواسته‌های شما و با توجه به جلسه اول اعلام خواهد شد که به جلسه‌های مشاوره بیشتر نیاز هست یا خیر.

هر جلسه مشاوره 60 دقیقه است و در طول این بازه زمانی سوالات شما پاسخ داده می‌شود و ایده‌های جدیدی از ما دریافت خواهید کرد. این که چه تعداد جلسه مورد نیاز شماست، با توجه به نوع مسئله و چالش‌های شما مشخص خواهد شد.

 

پس از درخواست مشاوره، فرم‌هایی برای شما ارسال می‌شود. در آن فرم‌ها، سوالاتی برای آشنا شدن با مجموعه شما، مشکلات و برنامه‌هایی که دارید پرسیده می‌شود. تا قبل از آنکه جلسه مشاوره تشکیل شود، اطلاعات مورد نیاز راجع به شما را با همراهی خودتان به دست خواهیم آورد. من و تیم مشاوره، با توجه به اطلاعاتی که از شما گرفته می‌شود، تحقیقات لازم برای ارائه ایده‌ها را انجام می‌دهیم.

 

زمان‌بندی‌های جلسه مشاوره از قبل مشخص می‌شود و با توجه به درخواست‌های موجود ممکن است بین 1 الی 2 هفته منتظر اعلام زمان جلسه باشید. بنابراین حتما در تاریخ و ساعت اعلام شده در جلسات حاضر شوید. اگر مشکل حادی پیش آمد ۲۴ ساعت قبل به ما اعلام نمایید تا حقوق شما حفظ شود و بتوانیم زمان دیگری را جهت برگزاری جلسه مشاوره برای شما در نظر بگیریم.