قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی ببینید آیا سوال شما درباره این موارد است؟

از شما بابت اینکه به ما اعتماد و از سایت سید احمد داداش‌نژاد خرید کرده‌اید بسیار سپاس‌گزاریم.

محصولات فیزیکی

سفارش‌ها حداکثر در یک روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست سفارشی ارسال می‌شوند. زمان رسیدن می‌تواند بین ۲ تا ۷ روز باشد.

اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که به شماره 09397611452 از طریق واتس‌اپ پیام ارسال کنید و موضوع را پیگیری کنید. در صورت تمایل کد پیگیری بسته پستی به شما داده خواهد شد.

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «حساب کاربری من» بر گزینه «دانلودها» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

 

برای راهنمایی کامل جهت حضور در وبینار به لینک مقابل مراجعه کنید: ((راهنمای حضور در وبینار))

لطفا پیام‌تان را به ایمیل Ahmad.DadashNejad@gmail.com بفرستید. البته پاسخگویی شاید تا چند روز طول بکشد اما مطمئن باشید که پاسخ خواهید گرفت. لطفا اگر پیشنهادی دارید خیلی واضح و مشخص و فقط در چند سطر مطرح کنید.

 

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!